top of page
image_2023-03-15_10-20-43.png
fa-2023-mob.jpg

Нагородження переможців FinAwards 2023 року

м. Київ

31 березня 2023 / п'ятниця

17.00-22.00

FinAwards – це всеукраїнська щорічна премія, що визначає найкращі фінансові продукти, клієнтські сервіси, IT-впровадження та рекламні проєкти ринку фінансових послуг, а також найуспішніших та найефективніших ТОП менеджерів фінансових компаній.

 

Мета FinAwards – відзначити найкращі фінансові рішення та компанії з високою якістю обслуговування для споживачів фінансових послуг.

FA-Ukr-(2).png

FinAwards для учасників конкурсу – це варіант громадського визнання, чудова можливість отримати експертну незалежну оцінку своєї роботи, зарядитися енергією для нових досягнень та привернути увагу потенційних клієнтів до своїх послуг та сервісів.

Методологія

1

До участі запрошуються банки, страхові та небанківські фінансові компанії шляхом надсилання індивідуальних запрошень від Організаторів конкурсу представникам PR служб відповідних організацій.

2

Рішення про участь у конкурсі кожна компанія приймає самостійно.

3

Для участі у конкурсі компанії необхідно вибрати номінації, заповнити заявку-анкету до встановленої дати.

4

Після подання кожна заявка проходить стадію модерації – перевірку на відповідність критеріям номінації та коректність заповнення даних. Модерацію проводить експертна група редакцій сайтів Мінфін, Finance.ua.

5

Після проходження модерації заявка допускається до суддівства та публікується на сайті для відкритого голосування.

6

Переможці у всіх номінаціях за винятком 7 (семи) номінацій, які вказані нижче, визначаються шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакції сайтів Мінфін, Finance.ua та відкритого голосування читачів сайту. При цьому, щоб уникнути накрутки голосів на сайті, встановлена експертиза на бот-трафік.

Етапи та правила

23.01.2023

12.02.2023

Підготовчий

На цьому етапі проводиться прийом заявок на участь у конкурсі.

13.02.2023

24.02.2023

Модерація та первинна оцінка анкет

На цьому етапі Організатори своїми ресурсами перевіряють коректність зазначеної у заявках Учасників інформації, відповідність заявлених на конкурс продуктів первинним критеріям відбору, у разі потреби, запитують додаткові дані.

02.03.2023

22.03.2023

Голосування

На цьому етапі здійснюється прийом голосів на сайті премії та паралельно незалежна експертиза та голосування журі конкурсу.

23.03.2023

30.03.2023

Підведення підсумків, визначення переможців

На цьому етапі проводиться підрахунок голосів та визначення переможців конкурсу.

31.03.2023

Фінал конкурсу. Нагородження фінустанов

Переможці конкурсу

Категорія банки

Категорія МФО

Категорія страхові

Категорія Банки:
Фінансова стабільність країни
nbu.png

НБУ

Народний банк

Це номінація яка  уособлює собою народне визнання та народну любов. Вона про те, наскільки швидко реагують банки  на запити свої клієнтів, допомагають та підтримують їх, наскільки якісний сервіс надають. Переможців визначає унікальний рейтинг сайту Мінфін, побудований виключно на підставі відгуків відвідувачів «Мінфіну» про якість обслуговування в банках. На позицію банку впливають лише відгуки, перевірені модераторами «Мінфіну».


Переможці:

abank.png

1 місце

А-Банк

mono.png

2 місце

Монобанк

sport.png

3 місце

sportbank

Стійкий банк

Найбільш вагомий показник довіри вкладників – рівень стійкості банків і банківської системи до зовнішніх викликів. Сайт Minfin.com.ua проводить щоквартальну оцінку діяльності банків на підставі інформації з офіційних і відкритих джерел. Та досліджує показники, що характеризують стійкість банків до стресів і лояльність вкладників: враховується якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжну репутацію тощо. На базі унікального дослідження рейтингу стійкості Мінфін, якій комплексно враховує велику велику кількість вагомих показників презентуємо вам 3ку найбільш стійких банків України:

ucrcib.png

1 місце

Укрсиббанк

райф.png

2 місце

Райфайзен Банк

кредиагриколь.png

3 місце

Креди Агріколь Банк

Найкращий кредит готівкою

У номінації беруть участь пропозиції від банків щодо видачі кредитів готівкою у сумі 10 000грн. і більше, доступні для будь-якого нового клієнта без довідки про доходи (тільки паспорт, ІПН).


Переможці:

idea.png

1 місце

ІдеяБанк

pumb.png

2 місце

ПУМБ

lviv.png

3 місце

Банк Львів

Найкращий депозит (строковий вклад)

У номінації беруть участь банківські вклади у гривні, строком на 12 місяців, із щомісячною виплатою відсотків та без можливості дострокового розірвання. При цьому не є акційною пропозицією, тобто діє на постійній основі


Переможці:

globus.png

1 місце

Глобус

lviv.png

2 місце

Банк Львів

юнекс.png

3 місце

Юнекс Банк

Найкраща кредитна картка

У номінації беруть участь банківські платіжні картки, доступні для масового сегмента клієнтів із середнім і нижчим за середній рівень доходу, за якими на запит клієнта або за замовчуванням встановлені кредитні ліміти на здійснення платіжних та касових операцій.


Переможці:

pumb.png

1 місце

ПУМБ

mono.png

2 місце

Мононобанк

sport.png

3 місце

sportbank

Найкраща платіжна картка

Взяли участь банківські картки типу classic або standart, які дозволяють здійснювати платежі виключно на ту суму, яка внесена на поточний рахунок в банку. При цьому карта може бути оформлена будь-якому клієнту і не передбачає будь-яких спеціальних умов обслуговування (не акція, не зарплатний проєкт, не пенсійна карта).


Переможці:

pumb.png

1 місце

ПУМБ

privat.png

2 місце

ПриватБанк

mono.png

3 місце

Монобанк

Найкраща преміальна картка

У номінації беруть участь комплексні пропозиції (продукти) банків для заможних клієнтів, з рівнем доходу істотно вищим за середній, які передбачають видачу преміальних карток, а також індивідуальне обслуговування та наявність привілеїв Life Style підтримки (консьєрж сервіс, сервіси в аеропортах, дисконтні програми сорту luxury, інше ).


Переможці:

kredo.png

1 місце

KredoBank

concord.png

2 місце

СoncordBank

mono.png

3 місце

Монобанк

Найкраща програма лояльності

В сучасному світі, де балом править клієнт, який отримує десятки тисяч рекламних пропозицій щодня, недостатньо привести бренд до популярності. Лояльне ставлення - ось що змушує клієнта споживача повернутися в конкретну компанію. Крім того, рекомендації лояльних до компанії покупців стимулюють нові продажі. Головне правильно "підігрівати" відношення з клієнтом. Дізнаємося, хто з учасників конкурсу найкраще справляється з цим завданням.

mono.png

1 місце

Монобанк

Сенс.png

2 місце

Sens Bank

ucrcib.png

3 місце

Укрсиббанк

банкк-власний-рахунок.png

3 місце

Банк Власний рахунок

Провідні технології та інновації

У номінації беруть участь банки і компанії, які у 2022 – 2023рр. реалізували/впровадили нові технологічні розробки, які дозволили оптимізувати процеси та створити додаткову цінність для клієнтів (підвищили якість обслуговування, скоротили час операцій, дали доступ до нових продуктів сервісів тощо).


Переможці:

privat.png

1 місце

ПриватБанк

concord.png

2 місце

СoncordBank

mono.png

3 місце

Монобанк

Найкраща рекламна кампанія: Банки

У номінації беруть участь банки, які запустили креативну рекламу, що запам'ятовується в 2022 - 2023рр., що дозволило досягти хороших показників у підвищенні впізнаваності бренду, виведенні нового продукту та/або призвело до істотного зростання відвідуваності сайту, збільшення продажів.


Переможці:

privat.png

1 місце

ПриватБанк

mono.png

2 місце

Мононобанк

lviv.png

3 місце

Банк Львів

Найкращий банк для клієнтів МСБ

У номінації беруть участь банки, які надають комплексне банківське обслуговування для клієнтів малого та середнього бізнесу (в т.ч. ФОП), включаючи такі послуги як розрахунково-касове обслуговування, кредитування на розвиток бізнесу, можливість використання дистанційних систем управління рахунками для ведення підприємницької діяльності.


Переможці:

privat.png

1 місце

ПриватБанк

pumb.png

2 місце

ПУМБ

ojhad.png

3 місце

Ощадбанк

Найкращий керівник маркетингу

У номінації беруть участь керівники, які відповідають за маркетингову стратегію компаній, які продемонстрували успішні проєкти у 2022 – 2023рр. Це може бути: виведення на ринок нового продукту, підвищення впізнаваності бренду в показниках, яскрава рекламна кампанія, реалізація цікавого соціального проєкту, розвиток нових каналів комунікації з клієнтами.


Переможці:

Рогальский-Анатолий.png

1 місце

Анатолій Рогальський

Chief marketing officer в Monobank

Ксенія-Сікорська.png

2 місце

Ксенія Сікорська

Маркетинг-директорка ПУМБ

Вікторія-Губіна.png

3 місце

Вікторія Губіна

Директорка з маркетингу ПриватБанк

Найкращий керівник роздрібного бізнесу

У номінації беруть участь керівники роздрібного бізнесу компаній (члени Правління, директори департаментів, начальники управлінь, відділів, регіональні керівники) завдяки чиїм ідеям, рішенням, управлінського досвіду компанія досягла хороших показників у 2022р. у роздрібному бізнесі. Це може бути: приріст обсягів валових премій, платежів, кредитного, депозитного портфелів, скорочення кількості непрацюючих кредитів, приріст кількості співробітників і представництв, розвиток мережі, оптимізація процесів.


Переможці:

Дмитро-Мусієнко.png

1 місце

Дмитро Мусієнко

Член правління з питань роздрібного бізнесу ПриватБанку

Антон-Тютюн-Ощадбанк.png

2 місце

Антон Тютюн

Заступник голови правління Ощадбанку, відповідальний за роздрібний бізнес

Олег-Клименко.png

3 місце

Олег Клименко

Член правління ОТП Банку

Банкір року

У номінації беруть участь ТОП-менеджери банків (Голови Правлінь або Заступники Голов Правлінь) під чиїм керівництвом у 2022р. банк досяг значних якісних показників у розвитку банку загалом. Це може бути: приріст валюти балансу, зростання кількості клієнтів, висока рентабельність, хороший фінансовий результат, успішні угоди щодо злиття банків, розширення каналів обслуговування клієнтів.

Олег-Гороховский.png

Олег Гороховський

Співзасновник monobank

Найкращий мобільний банк

У номінації беруть участь спеціалізовані додатки банків для управління банківськими рахунками за допомогою мобільних пристроїв, які дозволяють клієнтам самостійно та дистанційно відкривати депозити, сплачувати комунальні платежі, переказувати кошти на рахунки клієнтів інших банків.


Переможці:

mono.png

1 місце

Монобанк

privat.png

2 місце

ПриватБанк

Сенс.png

3 місце

Sens Bank

Категорія МФО:
Найкраща МФО за якістю обслуговування клієнтів

Переможців визначає спеціальний рейтинг від Finance.ua. Цей рейтинг відображає якість і зручність обслуговування компаній, що видають онлайн-кредити на картку. Серед основних причин популярності цієї послуги – її зручність, простота і швидкість. Клієнт оформляє кредит, не виходячи з дому, і отримує гроші протягом декількох хвилин. Ми порівняли і визначили у кого з фінансових компаній цей процес організований краще.


Переможці:

Кредиткасса.png

1 місце

CreditKasa

Кредитплюс.gif

2 місце

КредитПлюс

егроши.png

3 місце

Єгроші

Найкращий продукт МФО

У номінації беруть участь пропозиції щодо кредитування від мікрофінансових компаній на термін більше 30 днів та на суму понад 10000 грн.


Переможці:

Слонкредит.gif

1 місце

Slon Credit

егроши.png

2 місце

Єгроши

Кредитплюс.gif

3 місце

КредитПлюс

Найкраща МФО офлайн

У номінації беруть участь мікрофінансові компанії, які видають мікропозики через офіси/точки продажів, мають ліцензію на видачу кредитів без претензій на відкликання з боку регулятора, видали не менше 20000 мікропозичок за останні 3 місяці.


Переможці:

Швидегрощи.gif

1 місце

Швидкогроші

Слонкредит.gif

2 місце

Slon Credit

финикх.gif

3 місце

FinX

Найкраща МФО онлайн

У номінації беруть участь мікрофінансові компанії, які видають мікропозики через інтернет без прив'язки до живого офісу, мають ліцензію на видачу кредитів без претензій на відкликання з боку регулятора, видали не менше 20000 мікропозик за останні 3 місяці.


Переможці:

Кредитплюс.gif

1 місце

КредитПлюс

Кредит7.gif

2 місце

Credit7

манивео.gif

3 місце

Манівео

Найкраща рекламна кампанія: МФО

У номінації беруть участь усі фінансові компанії (банки, страхові, МФО), які запустили креативну рекламу, що запам'ятовується в 2022 - 2023рр., що дозволило досягти хороших показників у підвищенні впізнаваності бренду, виведенні нового продукту та/або призвело до істотного зростання відвідуваності сайту, збільшення продажів.


Переможці:

Кредитплюс.gif

1 місце

КредитПлюс

майкредит.gif

2 місце

MyCredit

Кредиткасса.png

3 місце

CreditKasa

Найкращий керівник маркетингу мікрофінансової компанії

У номінації беруть участь керівники, який відповідає за маркетингову стратегію компаній, які продемонстрували успішні проекти у 2022 – 2023рр. Це може бути: виведення ринку нового продукту, підвищення впізнаваності бренду в показниках, яскрава рекламна кампанія, реалізація цікавого соціального проекту, розвиток нових каналів комунікації з клієнтами.


Переможці:

Серафима Нехода.jpeg

1 місце

Серафима Нехода

Директор з маркетингу SpaceCrew Finance: MyCredit (Україна), ClickCredit (Україна та Польща), OnCredit (В'єтнам та Шрі-Ланка)

Іван Підвисоцький.jpg

2 місце

Іван Підвисоцький

Chief Marketing Officer компанії CreditPlus

Anastasia Chernyshova_photo.jpg

3 місце

Анастасія Чернишова

Директорка з маркетингу компанії Money4YOU

Найкращий СEO мікрофінансової організації

У цій номінації беруть участь ТОР менеджери фінансових компаній (це можуть бути як керуючий власним бізнесом, так і наймані керівники) мікрофінансових компаній, під керівництвом яких у 2022р. компанія досягла значних якісних показників розвитку загалом. Це може бути збільшення частки ринку, хороші фінансові показники, впровадження інноваційних технологій, виведення компанії на нові ринки, інше.

Владислав Білан.jpg

Владислав Білан

Директор компанії MyCredit

Найкращий клієнтський сервіс МФО

В сучасному світі, де балом править клієнт, який отримує десятки тисяч рекламних пропозицій щодня, недостатньо привести бренд до популярності. Лояльне ставлення - ось що змушує клієнта споживача повернутися в конкретну компанію. Крім того, рекомендації лояльних до компанії покупців стимулюють нові продажі. Головне правильно "підігрівати" відношення з клієнтом. Дізнаємося, хто з учасників конкурсу найкраще справляється з цим завданням.


Переможці:

Кредиткасса.png

1 місце

CreditKasa

Кредит7.gif

2 місце

Credit7

Кредитплюс.gif

3 місце

КредитПлюс

Категорія страхові компанії:
Найкращий страховий продукт військового часу
vuso.gif

СК VUSO

Найкращий продукт страхової компанії: КАСКО